Přeskočit na navigaci
 

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
7 900,- Kč
Pronájem bytu 1+1 v centru Uherského Hradiště
REZERVACE!!! Byt byl již zarezervován a prohlídky ukončeny!!!V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu ubytovací jednotku o velikosti 1+1 ve 2. nadzemním podlaží Multifunkčního objektu Šestka v centru Uherského Hradiště. Prostoty jsou o výměře 31 m2 a lze je využít taktéž na kancelářské účely. V bytě je vybavená kuchyňská linka a klimatizace. K bytu si lze pronajmout i parkovací místo. V ceně je úklid společných prostor a internet. Energetický štítek nebyl dodán, uvádíme tedy en.tř. G. Byt je volný od 1.10.2019.
NovinkaRezervace
Náhled
9 200,- Kč
Pronájem bytu 1+1 Uherské Hradiště
PRONAJATO!!!!Nabízíme k pronájmu ubytovací jednotku velikosti 1+1 ve 3. nadzemním podlaží Multifunkčního objektu Šestka v centru Uherského Hradiště na ulici Hradební . Jedná se o ubytovací jednotku s o výměře 31 m2 s balkonem o výměře cca 10 m2. Prostory je možno taktéž využít jako kancelář.  Hlavní výhody: - Všechny energie (elektřina, voda, TUV, teplo) jsou samostatně měřené - Zdarma připojení k Internetu optickým kabelem - Televizní rozvody, s možností přikoupení kabelové televize UPC. - Velmi nízké náklady na energie díky vysokému stupni tepelné izolace objektu (zateplení stěn, trojitá izolační skla, venkovní rolety proti horku - Klimatizace - Výtah - Úklid společných prostor v ceně. - Možnost pronájmu vlastního parkovacího místa v podzemních garážích (přístup výtahem až do bytu) K dispozici od 1.3.2020    Energetická náročnost G - štítek nedodán.
Rezervace
Náhled
9 400,- Kč
Pronájem ubytovací jednotky 1+1 v centru Uherského Hradiště
PRONAJATO!!!!!Nabízíme k pronájmu ubytovací jednotku 1+1 v multifunkčním objektu Šestka. Ubytovací jednotka je o výměře 31m2, je vybavena novou kuch. linkou, koupelnou, klimatizací a kvalitními okny s venkovními žaluziemi. Lze ji využít také jako na kancelář. Volná od 1.4.2020. Další info v RK.
Rezervace
Náhled
9 500,- Kč
Pronájem bytu 1+kk v Uherském Hradišti
REZERVACE!!! Byt byl již zarezervován a prohlídky ukončeny!!!Exkluzivně nabízíme k pronájmu atraktivní byt 1+kk o velikosti 33 m2. Byt se nachází ve 2.NP v novém bytovém domě s výtahem. Na patře je možnost využití kolárny/kočárkárny pro společné patro. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, vč. ledničky a varné desky s troubou. V chodbě je zabudovaná vestavěná skříň. Součástí bytu je nová koupelna. Ke dni podpisu je nutné složit 2x vratnou kauci. Byt je volný ihned.
Rezervace
Náhled
11 000,- Kč
Pronájem prostorného bytu 3+1 v Kunovicích
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem prostorného bytu 3+1 s terasou v 1. patře rodinného domu v centru Kunovic. Byt je částečně vybaven nábytkem. V květnu proběhne kompletní rekonstrukce kuchyně. Nová kuchyň.linka bude vybavena sklokeramickou deskou, troubou a myčkou nádobí.K posezení či grilování je možné využít společnou zahradu za domem. Prohlídky bytu budou probíhat od 1.5., k nastěhování byt bude od 1.6.2020. Další info Vám rádi sdělíme na telefonu či mailu.
NovinkaTip
Náhled
11 500,- Kč
Pronájem bytu 2+1 Uherské Hradiště
PRONAJATO!!!!V zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 2+1 v Uherském Hradišti- sídliště Na Rybníku. Byt o vel. 56 m2 a velkým balkónem, se nachází v 7 NP v bytovém domě s výtahem. Byt je částečně vybaven, je zde kuchyňská linka vč. plynového sporáku s troubou a v pokoji obývací stěna. Součástí bytu je renovovaná zděná koupelna a WC. V kuchyni a chodbě je položena na podlaze dlažba, v pokojích parkety. V chodbě je zabudovaná šatna. K bytu náleží sklep a součásti domu je také sušárna a kolárna. Cena nájmu včetně energií je 11 500,- Kč. Byt je volný ihned! Další info v RK.  Energ. štítek nepředložen, proto uvádíme tř.G.
NovinkaRezervaceTip
Náhled
13 500,- Kč
Pronájem 3+kk v centru Uherského Hradiště
REZERVACE!!!V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu ubytovací jednotku o velikosti 3+kk ve 2. nadzemním podlaží Multifunkčního objektu Šestka v centru Uherského Hradiště. Prostoty jsou o výměře 60 m2 a lze je využít taktéž na kancelářské účely. V bytě je vybavená kuchyňská linka, klimatizace a balkón. K bytu si lze pronajmout i parkovací místo. V ceně je úklid společných prostor a internet. Energetický štítek nebyl dodán, uvádíme tedy en.tř. G. Byt je volný od 1.9.2019.
NovinkaRezervace
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host