Přeskočit na navigaci
 

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
8 500,- Kč
Pronájem bytu 1+kk v centru Uh. Hradiště
REZERVACE! Byt byl již zarezervován a prohlídky ukončeny!!V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu ubytovací jednotku 1+kk v centru Uherského Hradiště. Jedná se o ubytovací jednotku o výměře 36 m2, s velkou venkovní terasou, zařízenou kuchyní,koupelnou a klimatizací. V ceně jsou všechny energie, televizní rozvody a připojení k internetu WiFi nebo kabelem. Dále je v ceně úklid společných prostor. V domě je výtah. Možnost pronájmu vyhrazeného parkovacího místa pod domem. K dispozici od 1.8. 2019. Další info v Rk.  Energ. náročnost tř.G - štítek nedodán
NovinkaRezervace
Náhled
9 500,- Kč
Pronájem bytu 1+kk v Uherském Hradišti
Exkluzivně nabízíme k pronájmu atraktivní byt 1+kk o velikosti 33 m2. Byt se nachází ve 2.NP v novém bytovém domě s výtahem. Na patře je možnost využití kolárny/kočárkárny pro společné patro. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, vč. ledničky a varné desky s troubou. V chodbě je zabudovaná vestavěná skříň. Součástí bytu je nová koupelna. Ke dni podpisu je nutné složit 2x vratnou kauci. Byt je volný ihned.
NovinkaTip
Náhled
15 000,- Kč
Pronájem 4+kk Uh.Hradiště
Pronajato!!V zastoupení majitele nabízíme pronájem prostorného mezonetového bytu o velikosti 4+kk. Nachází se ve 2.NP polyfunkčního domu v centru Uherského Hradiště v ulici Prostřední. Byt je možné využít i k podnikatelským účelům, nabízí nadstandardní výměru 150 m2. Je vybaven novou kuchyňskou linkou vč. spotřebičů a prostornými vestavěnými skříněmi. Energetický štítek nebyl dodán, tudíž uvádíme en.tř.G. Další info v RK.
NovinkaRezervace
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host