Přeskočit na navigaci
 

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
1 000,- Kč
Pronájem kanceláří - Uh. Hradiště
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory( kanceláře) v centru Uherského Hradiště na Zelném Trhu, v bývalém objektu Slovače. Aktuálně jsou k dispozici kanceláře ve 2NP  27 m2 a ve 4NP 58 m2. V budově se nachází výtah. Volejte na prohlídku! Energetická náročnost budovy-třída G.-štítek nedodán.
Náhled
1 350,- Kč
Pronájem kanceláří Kunovice u UH
Nabízíme k pronájmu komerční nebytové prostory( kanceláře ) po celkové rekonstrukci v Kunovicích u Uh.Hradiště. Jednotlivé kanceláře od výměry cca 20 m2 lze pronajat samostatně nebo v celkové výměře až cca 200 m2. Ke kancelářím jsou k dispozici WC muži a ženy, sprchy a kuchyňka. Přednosti nabízených prostor:perfektní stav, velmi dobrá poloha nemovitosti ( v blízkosti komunikace 1.třídy Brno-Uh.Brod a dále Slovensko),vlakové nádraží, parkování přímo u objektu cca pro 20 os.automobilů a v neposlední řadě cena ( k jednání, po prohlídce). Vhodné jak pro jednotlivce, tak kolektivy, příp.sídla firmy. Doporučujeme prohlídku!! Uvedená cena je k jednání bez energií. Energetická náročnost-třída G-štítek nedodán. Další info v RK.
Náhled
8 000,- Kč
Pronájem vinného sklepu Kunovice
Pronájem nového kvelbeného sklepu ve středu obce Kunovice. Jedná se o prostoru o velikosti 105m2 vhodnou k provozování vinárny, či pořádání společenských akcí s možností přípravy teplých jídel. Prostor má samostatná měření energií. Cena uvedena bez nákladů na energie. Energetická náročnost-třída G-štítek nedodán.
Novinka
Náhled
8 900,- Kč
Pronájem obchodních a nebytových prostor v centru UH
REZERVACE!!!V zastoupení majitele nabízíme pronájem obchodních, případně nebytových prostor ( možno využít jako kanceláře), o výměře 41 m2,v přízemí na pěší zóně, v centru města Uh. Hradiště na ulici Josefa Štancla. Prostor je nově zrekonstruován, vlastní kuchyňka a WC, klimatizace, internet v ceně. Zdarma příruční sklad, možnost využití venkovního atria, z kterého je zároveň vstup do prostor. Prostory jsou vhodné pro advokátní a notářské kanceláře, kadeřnictví, kosmetiku, prodejnu veškerého zboží atd. Energetická náročnost tř.G - štítek nedodán.
NovinkaRezervace
Náhled
12 000,- Kč
Pronájem obchodních prostor s výlohou v Kunovicích
Nabízíme pronájem atraktivních obchodních prostor s výlohou na Náměstí Svobody v Kunovicích. Obchodní prostory se nachází v přízemí budovy Multifunkčního objektu. K pronájmu je k dispozici prodejna se dvěma výlohami, kanceláří, šatnou, WC a sprchovým koutem. Vchod je přímo z náměstí nebo zadním vchodem z průjezdu budovy. Celková plocha prostoru činí rovných 100 m2. V přední části budovy je nad výlohou přiveden elektrický proud pro osvětlení reklamy. Dále je zde možnost pronájmu i suterénních prostor také o výměře 100 m2, k využití jako skladu či vinárny. Celá budova je velmi kvalitně zateplena, připojena na veškeré inženýrské sítě. Prostory mají samostatné měřiče energií a služeb. Dále je celá budova napojena na pult centrální ochrany. Samostatný zabezpečovací okruh umožňující nezávislý přístup do pronajatých prostor v kteroukoliv hodinu. Celá budova je připojena k internetu. Prostory jsou klimatizované. Prostor bude k dispozici k 1.4.2021, v případě dřívějšího zájmu je možná dohoda. Z důvodu vládních opatření zamezujících otevření prodejny v dané, oboru, bude po tuto dobu odpuštěno nájemné!!!!!!! Další info v RK. Energ. štítek nebyl předložen, proto uvádíme tř. en. nároč.G.
NovinkaTip
Náhled
22 000,- Kč
Pronájem atraktivních obchodních prostor 70 m2 s výlohou v Hradební ulici v Uherském Hradišti
Nabízíme pronájem atraktivních obchodních prostor  o výměře 70 m2 v Multifunkčním objektu ,, Šestka" na Hradební ulici před Klubem kultury, v centru města Uherské Hradiště. Jedná se o obchodní prostory se vstupem přímo z Hradební ulice, nebo také ze strany od Klubu kultury. Obchodní prostor nabízí mnoho výhod, jako samostatné měření všech energií, prostory jsou klimatizované, zdarma připojení k internetu optickou linkou, anténní rozvody, strukturovaná kabeláž vnitřních datových rozvodů, napojení na pult centrální ochrany, výlohy jak z ulice Hradební, tak z atria před Klubem kultury. Dále je zde možnost pronájmu parkovacích míst v podzemních garážích pod objektem, nebo ve vnitřním atriu před Klubem kultury. A na závěr!!! V případě vládních opatření zamezující otevření prodejen v daném oboru, nabízíme po celou tuto dobu odpuštění nájemného!!!! Další info v RK. Energ. štítek nebyl předložen, proto uvádíme tř. en nároč. G.
NovinkaSlevaTip
Náhled
35 000,- Kč
Pronájem restaurace ve Starém Městě
V zastoupení majitele nabízíme pronájem víceúčelového objektu občanské vybavenosti, který je zkolaudován a sloužil jako restaurace, ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Objekt je po rozsáhlé nedávné rekonstrukci, včetně kuchyně a kuchyňského zařízení a nachází se na hlavní trase silnice E 55, přímo v centru města. Kapacita vnitřního prostoru je cca pro 60 lidí a venkovní zahrádky dalších cca 50 lidí. Objekt je napojen na veškeré inženýrské. sítě. V současné době byl využíván jako restaurace, vhodný taktéž k využití na svatební oslavy, firemní akce, večírky, smuteční posezení a další akce všeho druhu.  Není vyloučeno, že objekt může sloužit i k jinému účelu, např. jako prodejna průmyslového zboží, nábytku, drogerie, potravin atd. Uvedená cena je včetně veškerého vybavení. Přímo v objektu je též pro případné zájemce k dispozici 1.pokojový byt. Další informace rádi poskytneme vážným zájemcům. Energetický štítek nebyl předložen, proto uvádíme tř. energ. náročnosti G
NovinkaTip
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host