Přeskočit na navigaci
 

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
1 350,- Kč
Pronájem kanceláří Kunovice u UH
Nabízíme k pronájmu komerční nebytové prostory( kanceláře ) po celkové rekonstrukci v Kunovicích u Uh.Hradiště. Jednotlivé kanceláře od výměry cca 20 m2 lze pronajat samostatně nebo v celkové výměře až cca 200 m2. Ke kancelářím jsou k dispozici WC muži a ženy, sprchy a kuchyňka. Přednosti nabízených prostor:perfektní stav, velmi dobrá poloha nemovitosti ( v blízkosti komunikace 1.třídy Brno-Uh.Brod a dále Slovensko),vlakové nádraží, parkování přímo u objektu cca pro 20 os.automobilů a v neposlední řadě cena ( k jednání, po prohlídce). Vhodné jak pro jednotlivce, tak kolektivy, příp.sídla firmy. Doporučujeme prohlídku!! Uvedená cena je k jednání bez energií. Energetická náročnost-třída G-štítek nedodán. Další info v RK.
Náhled
8 000,- Kč
Pronájem vinného sklepu Kunovice
Pronájem nového kvelbeného sklepu ve středu obce Kunovice. Jedná se o prostoru o velikosti 105m2 vhodnou k provozování vinárny, či pořádání společenských akcí s možností přípravy teplých jídel. Prostor má samostatná měření energií. Cena uvedena bez nákladů na energie. Energetická náročnost-třída G-štítek nedodán.
Novinka
Náhled
8 846,- Kč
Pronájem kanceláře v centru Uherského Hradiště
V zastoupení majitele nabízíme nebytový prostor v centru Uherského Hradiště, na ulici Protzkarova. Kancelář o velikosti 34,2 m2 se nachází v 1. patře zrekonstruovaného objektu s výtahem. Sociální zařízení a kuchyňka je společná na patře. Pro zájemce je možnost vybavení nábytkem. Další info v RK. K dispozici od 1.3.2023.
NovinkaTip
Náhled
10 450,- Kč
Pronájem kanceláře v centru Uherského Hradiště
V zastoupení majitele nabízíme pronájem kanceláře v 1. patře nově zrekonstruované kancelářské budovy v centru Uherského Hradiště na ulici Stojanova. Jedná se o prostor s podlahovou plochou 63 m2, který je rozdělen do dvou místností, vybaven klimatizací, zabudovanou kuchyňskou linkou, skladovou místností a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Kancelář má vlastní odpočtové měřidlo tepla, vody a elektřiny. K dispozici je zdarma připojení k internetu a dále jsou prostory napojené na pult centrální ochrany. Uvedená cena je bez záloh na energie a služby, které činí 3 000,-Kč/ měsíc. Prostory jsou volné ihned. Více informací v RK, na telefonu nebo emailu. Prohlídky po dohodě kdykoliv!
NovinkaTip
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host