Přeskočit na navigaci
 

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
0,- Kč
Dlouhodobý pronájem zahrady v Jarošově u Uherského Hradiště
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zahradu  - ovocný sad v Jarošově u Uherského Hradiště. Pozemek má celkovou výměru 2807 m2. V současné době se na pozemku nachází starší ovocné stromy zejména švestky, ořech, meruňka... Pozemek není v současné době udržován a představa majitele je bezplatný pronájem za podmínky udržování pozemku (sečení atd.).
Novinka
Náhled
1 000,- Kč
Pronájem kanceláří - Uh. Hradiště
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory( kanceláře) v centru Uherského Hradiště na Zelném Trhu, v bývalém objektu Slovače. Aktuálně jsou k dispozici kanceláře ve 2NP  27 m2 a ve 4NP 58 m2. V budově se nachází výtah. Volejte na prohlídku! Energetická náročnost budovy-třída G.-štítek nedodán.
Náhled
1 350,- Kč
Pronájem kanceláří Kunovice u UH
Nabízíme k pronájmu komerční nebytové prostory( kanceláře ) po celkové rekonstrukci v Kunovicích u Uh.Hradiště. Jednotlivé kanceláře od výměry cca 20 m2 lze pronajat samostatně nebo v celkové výměře až cca 200 m2. Ke kancelářím jsou k dispozici WC muži a ženy, sprchy a kuchyňka. Přednosti nabízených prostor:perfektní stav, velmi dobrá poloha nemovitosti ( v blízkosti komunikace 1.třídy Brno-Uh.Brod a dále Slovensko),vlakové nádraží, parkování přímo u objektu cca pro 20 os.automobilů a v neposlední řadě cena ( k jednání, po prohlídce). Vhodné jak pro jednotlivce, tak kolektivy, příp.sídla firmy. Doporučujeme prohlídku!! Uvedená cena je k jednání bez energií. Energetická náročnost-třída G-štítek nedodán. Další info v RK.
Náhled
1 840,- Kč
Pronájem kanceláří UH- Prostřední ul.
Pronájem  kanceláří ve 4 NP  v centru města na ulici Prostřední. Moderně zrekonstruovaný objekt nabízí 2 samostatné kanceláře o vel. 18,40 m2, a 23,25 m2 . Každá kancelář je vybavena klimatizací. Na patře se nachází společná kuchyňka, koupelna a WC. Cena od 1.840,- Kč/ měsíc za kancelář o výměře 18,40 m2 . Cena je bez záloh na služby. Další info v RK.Energetická náročnost budovy-třída G -štítek nedodán.
NovinkaSleva
Náhled
2 000,- Kč
Pronájem vinného sklepa
Exkluzivně nabízíme k pronájmu vinný sklep pro uskladnění vína. Sklep je rozdělen na jednotlivé kóje, z části i uzamykatelné s možností uskladnění archivního či investičního vína. Nachází se v širším centru obce s dobrou dostupností.Sklep je připojen na elektrickou energii. Další info rádi poskytneme v RK.
Novinka
Náhled
3 600,- Kč
Pronájem kanceláří v centru Uh.Hradiště
V zastoupení majitele nabízíme pronájem  kanceláře v samotném centru Uherského Hradiště na Mariánském náměstí. Kancelář o výměře 24 m2, se nachází v 1.patře nebytového domu. Cena za kancelář v přední budově s výhledem do náměstí je 3 600,-Kč/měs bez DPH, záloha na energie a služby 1000,-Kč. Volné ihned! Další info v RK. Energ. štítek nepředložen, proto uvádíme tř.G.
NovinkaTip
Náhled
7 900,- Kč
Pronájem bytu 1+1 v centru Uherského Hradiště
REZERVACE!!! Byt byl již zarezervován a prohlídky ukončeny!!!V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu ubytovací jednotku o velikosti 1+1 ve 2. nadzemním podlaží Multifunkčního objektu Šestka v centru Uherského Hradiště. Prostoty jsou o výměře 31 m2 a lze je využít taktéž na kancelářské účely. V bytě je vybavená kuchyňská linka a klimatizace. K bytu si lze pronajmout i parkovací místo. V ceně je úklid společných prostor a internet. Energetický štítek nebyl dodán, uvádíme tedy en.tř. G. Byt je volný od 1.10.2019.
NovinkaRezervace
Náhled
8 000,- Kč
Pronájem vinného sklepu Kunovice
Pronájem nového kvelbeného sklepu ve středu obce Kunovice. Jedná se o prostoru o velikosti 105m2 vhodnou k provozování vinárny, či pořádání společenských akcí s možností přípravy teplých jídel. Prostor má samostatná měření energií. Cena uvedena bez nákladů na energie. Energetická náročnost-třída G-štítek nedodán.
Novinka
Náhled
8 900,- Kč
Pronájem obchodních a nebytových prostor v centru UH
REZERVACE!!!V zastoupení majitele nabízíme pronájem obchodních, případně nebytových prostor ( možno využít jako kanceláře), o výměře 41 m2,v přízemí na pěší zóně, v centru města Uh. Hradiště na ulici Josefa Štancla. Prostor je nově zrekonstruován, vlastní kuchyňka a WC, klimatizace, internet v ceně. Zdarma příruční sklad, možnost využití venkovního atria, z kterého je zároveň vstup do prostor. Prostory jsou vhodné pro advokátní a notářské kanceláře, kadeřnictví, kosmetiku, prodejnu veškerého zboží atd. Energetická náročnost tř.G - štítek nedodán.
NovinkaRezervace
Náhled
9 200,- Kč
Pronájem bytu 1+1 Uherské Hradiště
PRONAJATO!!!!Nabízíme k pronájmu ubytovací jednotku velikosti 1+1 ve 3. nadzemním podlaží Multifunkčního objektu Šestka v centru Uherského Hradiště na ulici Hradební . Jedná se o ubytovací jednotku s o výměře 31 m2 s balkonem o výměře cca 10 m2. Prostory je možno taktéž využít jako kancelář.  Hlavní výhody: - Všechny energie (elektřina, voda, TUV, teplo) jsou samostatně měřené - Zdarma připojení k Internetu optickým kabelem - Televizní rozvody, s možností přikoupení kabelové televize UPC. - Velmi nízké náklady na energie díky vysokému stupni tepelné izolace objektu (zateplení stěn, trojitá izolační skla, venkovní rolety proti horku - Klimatizace - Výtah - Úklid společných prostor v ceně. - Možnost pronájmu vlastního parkovacího místa v podzemních garážích (přístup výtahem až do bytu) K dispozici od 1.3.2020    Energetická náročnost G - štítek nedodán.
Rezervace
Náhled
9 400,- Kč
Pronájem ubytovací jednotky 1+1 v centru Uherského Hradiště
PRONAJATO!!!!!Nabízíme k pronájmu ubytovací jednotku 1+1 v multifunkčním objektu Šestka. Ubytovací jednotka je o výměře 31m2, je vybavena novou kuch. linkou, koupelnou, klimatizací a kvalitními okny s venkovními žaluziemi. Lze ji využít také jako na kancelář. Volná od 1.4.2020. Další info v RK.
Rezervace
Náhled
9 500,- Kč
Pronájem bytu 1+kk v Uherském Hradišti
REZERVACE!!! Byt byl již zarezervován a prohlídky ukončeny!!!Exkluzivně nabízíme k pronájmu atraktivní byt 1+kk o velikosti 33 m2. Byt se nachází ve 2.NP v novém bytovém domě s výtahem. Na patře je možnost využití kolárny/kočárkárny pro společné patro. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, vč. ledničky a varné desky s troubou. V chodbě je zabudovaná vestavěná skříň. Součástí bytu je nová koupelna. Ke dni podpisu je nutné složit 2x vratnou kauci. Byt je volný ihned.
Rezervace
Náhled
11 000,- Kč
Pronájem prostorného bytu 3+1 v Kunovicích
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem prostorného bytu 3+1 s terasou v 1. patře rodinného domu v centru Kunovic. Byt je částečně vybaven nábytkem. V květnu proběhne kompletní rekonstrukce kuchyně. Nová kuchyň.linka bude vybavena sklokeramickou deskou, troubou a myčkou nádobí.K posezení či grilování je možné využít společnou zahradu za domem. Prohlídky bytu budou probíhat od 1.5., k nastěhování byt bude od 1.6.2020. Další info Vám rádi sdělíme na telefonu či mailu.
NovinkaTip
Náhled
11 000,- Kč
Pronájem rodinného domu v Boršicích u Blatnice
REZERVACE!!!!V zastoupení majitele nabízíme pronájem pěkného rodinného domu 3+1 s příslušenstvím a velkou zahradou v obci Boršice u Blatnice. Řadový dům ve tvaru do ,,L" je v dobrém technickém stavu. Je napojen na veškeré inž. sítě, vytápění je ústřední plynové. Součástí obytné části je průjezd pro parkování auta, vstupní veranda a uzavřený dvůr, na který navazuje velká ovocná zahrada. Dům se nachází v klidné části obce. Uvedená cena je bez záloh na energie, které činí 4 000,-Kč. Další info v RK. Energ.štítek nebyl předložen, proto uvádíme tř.G.
Rezervace
Náhled
11 500,- Kč
Pronájem bytu 2+1 Uherské Hradiště
PRONAJATO!!!!V zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 2+1 v Uherském Hradišti- sídliště Na Rybníku. Byt o vel. 56 m2 a velkým balkónem, se nachází v 7 NP v bytovém domě s výtahem. Byt je částečně vybaven, je zde kuchyňská linka vč. plynového sporáku s troubou a v pokoji obývací stěna. Součástí bytu je renovovaná zděná koupelna a WC. V kuchyni a chodbě je položena na podlaze dlažba, v pokojích parkety. V chodbě je zabudovaná šatna. K bytu náleží sklep a součásti domu je také sušárna a kolárna. Cena nájmu včetně energií je 11 500,- Kč. Byt je volný ihned! Další info v RK.  Energ. štítek nepředložen, proto uvádíme tř.G.
NovinkaRezervaceTip
Náhled
13 500,- Kč
Pronájem 3+kk v centru Uherského Hradiště
REZERVACE!!!V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu ubytovací jednotku o velikosti 3+kk ve 2. nadzemním podlaží Multifunkčního objektu Šestka v centru Uherského Hradiště. Prostoty jsou o výměře 60 m2 a lze je využít taktéž na kancelářské účely. V bytě je vybavená kuchyňská linka, klimatizace a balkón. K bytu si lze pronajmout i parkovací místo. V ceně je úklid společných prostor a internet. Energetický štítek nebyl dodán, uvádíme tedy en.tř. G. Byt je volný od 1.9.2019.
NovinkaRezervace
Náhled
35 000,- Kč
Pronájem restaurace ve Starém Městě
V zastoupení majitele nabízíme pronájem víceúčelového objektu občanské vybavenosti, který je zkolaudován a sloužil jako restaurace, ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Objekt je po rozsáhlé nedávné rekonstrukci, včetně kuchyně a kuchyňského zařízení a nachází se na hlavní trase silnice E 55, přímo v centru města. Kapacita vnitřního prostoru je cca pro 60 lidí a venkovní zahrádky dalších cca 50 lidí. Objekt je napojen na veškeré inženýrské. sítě. V současné době byl využíván jako restaurace, vhodný taktéž k využití na svatební oslavy, firemní akce, večírky, smuteční posezení a další akce všeho druhu.  Není vyloučeno, že objekt může sloužit i k jinému účelu, např. jako prodejna průmyslového zboží, nábytku, drogerie, potravin atd. Uvedená cena je včetně veškerého vybavení. Další informace rádi poskytneme vážným zájemcům. Energetický štítek nebyl předložen, proto uvádíme tř. energ. náročnosti G
NovinkaTip
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host