Přeskočit na navigaci
 

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
1 000,- Kč
Pronájem kanceláří - Uh. Hradiště
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory( kanceláře) v centru Uherského Hradiště na Zelném Trhu, v bývalém objektu Slovače. Aktuálně jsou k dispozici kanceláře ve 2NP  27 m2 a ve 4NP 58 m2. V budově se nachází výtah. Volejte na prohlídku! Energetická náročnost budovy-třída G.-štítek nedodán.
Náhled
1 350,- Kč
Pronájem kanceláří Kunovice u UH
Nabízíme k pronájmu komerční nebytové prostory( kanceláře ) po celkové rekonstrukci v Kunovicích u Uh.Hradiště. Jednotlivé kanceláře od výměry cca 20 m2 lze pronajat samostatně nebo v celkové výměře až cca 200 m2. Ke kancelářím jsou k dispozici WC muži a ženy, sprchy a kuchyňka. Přednosti nabízených prostor:perfektní stav, velmi dobrá poloha nemovitosti ( v blízkosti komunikace 1.třídy Brno-Uh.Brod a dále Slovensko),vlakové nádraží, parkování přímo u objektu cca pro 20 os.automobilů a v neposlední řadě cena ( k jednání, po prohlídce). Vhodné jak pro jednotlivce, tak kolektivy, příp.sídla firmy. Doporučujeme prohlídku!! Uvedená cena je k jednání bez energií. Energetická náročnost-třída G-štítek nedodán. Další info v RK.
Náhled
8 000,- Kč
Pronájem vinného sklepu Kunovice
Pronájem nového kvelbeného sklepu ve středu obce Kunovice. Jedná se o prostoru o velikosti 105m2 vhodnou k provozování vinárny, či pořádání společenských akcí s možností přípravy teplých jídel. Prostor má samostatná měření energií. Cena uvedena bez nákladů na energie. Energetická náročnost-třída G-štítek nedodán.
Novinka
Náhled
12 000,- Kč
Pronájem bytu 2+1 v Uherském Hradišti
V zastoupení majitele nabízíme pronájem velkometrážního bytu 2+1 v samotném centru města v Uherském Hradišti na Zelném trhu. Byt o celkové ploše 90 m2, kterou tvoří kuchyně, 2 prostorné pokoje, předsíň, šatna, spíž, koupelna, WC a sklep,  se nachází ve 2 patře bytového domu bez výtahu. Byt není vybaven nábytkem( pouze kuchyňská linka), ale současný nájemník nabízí k prodeji některé elektrospotřebiče a nábytkové doplňky( více info v Rk vážným zájemcům). Uvedená cena nájmu je bez energií, které se převádí na nájemce a v současné době činí cca 4 500,-Kč. K dispozici je vyhrazené parkovací stání přímo u domu za cenu 500,-Kč/ měsíc. Při podpisu a předání bytu je nájemce povinen uhradit nájem ve výši 12 000,-Kč, dále vratnou jistotu ve výši 2 nájmů, tzn. 24 000,-Kč a provizi RK ve výši 1 měsíčního nájmu. Byt bude k dispozici k 1.8.2022. Další info v RK. Energ.štítek nebyl předložen, proto uvádíme tř.G
NovinkaTip
Náhled
12 000,- Kč
Pronájem bytu 2+kk v Uherském Hradišti
REZERVACE!!!V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 2+kk ve 3 NP s výtahem na ulici Jabloňová v Uherském Hradišti-Sady.   K bytu náleží vyhrazené parkovací stání, balkon a sklep. Součástí pronájmu bytu je kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, v koupelně vana se sprchovou baterií, WC, umývadlo se zrcadlem a bodovým osvětlením, úložná skříň, další vestavěné skříně v chodbě a nábytkové doplňky ( garnýže, záclony a okenní žaluzie atd.). Byt bude uvolněn k 1.7.2022. Při podpisu a předání bytu je povinen nájemce uhradit nájem ve výši 12 000,-Kč a zálohu na energie 2 500,-Kč, dále vratnou kauci ve výši 25 000,-Kč a provizi RK 12 000,-Kč. V ceně nájmu je vyhrazené parkovací stání!!! Další info v RK. Energ.štítek nebyl předložen, takže uvádíme tř. G.
NovinkaRezervaceTip
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host