Přeskočit na navigaci
 

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
1 670 000,- Kč
Prodej bytu 2+1 v Uherském Brodě
REZERVACE!!!Exkluzivně nabízíme převod družstevního bytu 2+1 v Uherském Brodě. Byt se nachází v 7.patře revitalizovaného bytového domu s výtahem a krásným výhledem do okolí. Byt je udržovaný, nová okna vč. zasklené lodžie, rozvody vody a elektriky, nový sprchový kout. Byt je ihned k nastěhování, náleží k němu šatna a sklep. Anuita bytu je vyplacena. Bonusem je bezproblémové parkování přímo u domu a výborná lokalita s dobrou dostupností školy, školky, MHD zastávky, polikliniky, obchodu atd. Energetický štítek nebyl dodán uvádíme en.tř.G.
NovinkaRezervaceSlevaTip
Náhled
2 190 000,- Kč
Prodej bytu 3+1 v Uherském Hradišti- Mařatice
REZERVACE!!!  VÝRAZNÁ  SLEVA!!!V zastoupení majitele nabízíme exkluzívně převod družstevního podílu k bytu 3+1 v Uherském Hradišti - části Mařatice, na ulici V.Vaculky. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází ve 2 NP čtyřpodl. bytového domu bez výtahu. Na domě byla provedena částečná revitalizace ( střecha, zateplený štít, vchod. dveře, stupačky- letos bude provedena výměna lodžií). Vlastní byt je kromě nových plastových oken, v původním udržovaném stavu. K bytu náleží prostorný 12 m2 sklep. Důležitá informace pro případné zájemce je ta, že byt lze převést do osobního vlastnictví. Další info v RK. Energ. štítek nebyl předložen, proto uvádíme tř.G.
NovinkaRezervaceSleva
Náhled
2 399 000,- Kč
Prodej bytu 3+1 Uherské Hradiště
V zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví,v Uherském Hradišti na ulici Štěpnická. Byt o vel. 65 m2 se nachází ve 4 NP z celk. 8 NP bytového domu s výtahem. Celý bytový dům je po kompletní revitalizaci a revitalizační úvěr je již vyplacený a tudíž náklady na bydlení jsou nízké, cca 3.500,-Kč/ měsíc. Samotný byt v původním, čistém, udržovaném stavu, je určen k rekonstrukci dle vlastních představ. K bytu náleží lodžie a sklep. Prohlídka možná po dohodě kdykoliv. Další info v RK. Energ. náročnost-tř. C - Úsporná.
NovinkaSlevaTip
Náhled
2 490 000,- Kč
Prodej DB 3+1 v centru Uherského Hradiště
Exkluzivně nabízíme k převodu DB 3+1 v centru Uherského Hradiště. Cihlový byt se nachází ve 2.NP třípodlažního činžovního domu bez výtahu. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a dispozičně je velmi dobře řešen. Jedná se o tři samostatné pokoje se vstupy z chodby. Bonusem je prostorná lodžie a dva zděné sklepy. Rozloha podlahové plochy vč. lodžie je 67m2. Další výhodou je vlastní el. kotel na ohřev vody a vytápění. Vzhledem k umístění bytu doporučujeme i investorům pro pronájem bytu. Energetická tř. D. Celý dům je po revitalizaci, zateplené štíty a střecha. Další info v RK.
NovinkaTip
Náhled
2 700 000,- Kč
Prodej bytu 4+1 Uherské Hradiště
V zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 4+1 v Uherském Hradišti, na ulici Sadová, části Mařatice. Byt o výměře 86 m2 se nachází ve 4 NP a je ve vlastnictví bytového družstva Slovácko, s možností jeho převodu do osobního vlastnictví. V bytě proběhla částečná rekonstrukce- je zde zděné bytové jádro s rohovou vanou. K bytu náleží lodžie a prostorný zděný sklep. Dále je  také možná výměna za 1 pokojový byt s doplatkem. Další info v RK. Energet. štítek nebyl předložen, proto uvádíme tř. G.
NovinkaTip
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host