Přeskočit na navigaci
 

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
0,- Kč
Prodej stavebního pozemku v Sadech u Uh.Hradiště
Nabízíme exkluzivně stavební pozemek o uliční šíři 18m a výměře cca 700m2 v atraktivní lokalitě Uherské Hradiště - Sady. Pozemek je vhodný i pro výstavbu samostatně stojícího domu. IS jsou v dosahu pozemku, taktéž příjezdová komunikace. Pozemek skýtá krásný výhled do okolí a je ve svažitém terénu. Další info v RK, cena bude stanovena dohodou.
NovinkaTipNejvyšší nabídce
Náhled
Cena v RK
Prodej pozemku v Kunovicích
Ve výhradním zastoupení majitele prodáváme pozemek v Kunovicích v atraktivní lokalitě o výměře 6778 m2. V současné době je aktuálním územním plánem pozemek určen jako rezerva do budoucna pro plochy bydlení. V jeho blízkosti je nově rodící se lokalita výstavby rodinných domů. Aktuálně nelze na pozemku stavět, tudíž je určen pro klienty či developery, kteří hledají vhodnou investici do budoucna. Dalším bonusem je, že téměř na hranici pozemku vedou pozemky ve vlastnictví obce Kunovice, které budou využity v budoucnu k odvodnění dané lokality a případnému vybudování příjezdové komunikace. Další info poskytneme v RK.
TipNejvyšší nabídce
Náhled
24,- Kč
Prodej orné půdy v Nedakonicích, okres Uh.Hradiště
Nabízíme k prodeji soubor pozemků - orné půdy v Nedakonicích na okrese Uherské Hradiště. Soubor se prodává jako celek a jeho celková výměra činí 32634 m2. Pozemky se nacházejí v různých částech katastru. Další info poskytneme v RK.
Novinka
Náhled
110 000,- Kč
Prodej pole v Buchlovicích
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji soubor třech pozemků v Buchlovicích ve velmi zajímavé lokalitě. Pozemky jsou přístupné ze zpevněné komunikace, tudíž je lze využít například pro výsadbu sadu či jiné účely. Celková výměra pozemků činí 2812m2. Další info vám rádi poskytneme v RK, foto je pouze ilustrační.
NovinkaTip
Náhled
2 499 000,- Kč
Prodej stavebního pozemku ve Starém Městě u UH
Exkluzivně v zastoupení majitele nabízíme stavební pozemek ve Starém Městě u Uh.Hradiště, v ulici ,,Za Špicí". Pozemek o celkové výměře 552 m2 a uliční šíři cca 8,5m se nachází v klidné ulici, blízko centra města. Na pozemku stál dům, který je již v současné době zdemolován a na listu vlastnickém již nefiguruje. Zato je zde na pozemku vybudována základová deska s ležatou kanalizací a elektrická přípojka. V části pod základovou deskou je původní sklep. Součástí pozemku je v zadní části zahrada s ovocnými stromy. Další info v RK.
NovinkaSlevaTip
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host