Přeskočit na navigaci
 

Vítejte na stránkách společnosti UH PANORAMA

Dobrý den,

představujeme Vám kompletní nabídku všech typů nemovitostí realitní kanceláře UH PANORAMA. Sídlo kanceláře se nachází v centru města Uherské Hradiště, v budově bývalého Slovače na Zelném Trhu. 

Těšíme se na Vaši návštěvu, rádi Vám pomůžeme vyřešit celou problematiku s prodejem Vaší nemovitosti.

kolektiv realitní kanceláře UH PANORAMA 

 
Náhled
0,- Kč
Prodej stavebního pozemku v Sadech u Uh.Hradiště
Nabízíme exkluzivně stavební pozemek o uliční šíři 18m a výměře cca 700m2 v atraktivní lokalitě Uherské Hradiště - Sady. Pozemek je vhodný i pro výstavbu samostatně stojícího domu. IS jsou v dosahu pozemku, taktéž příjezdová komunikace. Pozemek skýtá krásný výhled do okolí a je ve svažitém terénu. Další info v RK, cena bude stanovena dohodou.
NovinkaTipNejvyšší nabídce
Náhled
Cena v RK
Hotel a restaurace Pod Věží Strážnice
POPIS NEMOVITOSTI Exkluzívně, v zastoupení majitele, nabízíme Hotel a Restauraci Pod Věží, v centru města Strážnice na Moravě, v České republice. V hotelu je k dispozici 20 lůžek v 10 pokojích, v některých s možností přistýlky. Jednotlivé pokoje jsou moderně a elegantně zařízeny a jejich vybavení splňuje kritéria náročných klientů. Restaurace a sousední salónek je díky elegantnímu stylu 30 let minulého století vyhledávaným místem pro rodinné oslavy, svatby a pracovní obědy. Obě místnosti jsou od sebe odděleny masivními posuvnými dveřmi a spojením obou místností vznikne jednotný prostor až pro 70 hostů. Pod budovou se nachází původní kamenný klenbený sklep s krbem, který je propojen se sklepem cihlovým s celkovou kapacitou 45 míst.Sklepy jsou vhodné na pořádání akcí dle individuálních přání zákazníků s tancem a hudbou, či k romantickému posezení při svíčkách a dobrém vínečku. Za Hotelem se nachází zahrada s bohatou zelení, kterou doplňuje členité uspořádání jednotlivých stolů.Je jako stvořená pro svatební obřady pod širým nebem nebo grilování selete, kdy i děti si přijdou na své v dětském koutku. Polohu Hotelu a Restaurace Pod Věží ocení i cyklisté,jelikož je umístěna na trase moravské vinařské cyklostezky. I zde je pamatováno na cyklisty, s parkováním kol přímo na zahrádce. Strážnice je město v okrese Hodonín na Moravě, 15 km od Hodonína, žije zde cca 5 600 obyvatel. Jeho historické jádro je městkou památkovou zónou. Ve městě se pořádá každý rok Mezinárodní folklorní festival. Jeho partnerské město Skalica na Slovensku je vzdáleno pouhých 10 km, krajské město Brno 75 km. Celé město je posazeno do přírodního parku Strážnické Pomoraví. Cena je na dotaz v RK bez DPH, včetně provize a služeb RK. Veškeré další informace rádi poskytneme všem vážným zájemcům. Energetický štítek ke dni vložení nabídky do prodeje nebyl předložen, proto uvádíme tř. G.
NovinkaTip
Náhled
Cena v RK
Prodej pozemku v Kunovicích
Ve výhradním zastoupení majitele prodáváme pozemek v Kunovicích v atraktivní lokalitě o výměře 6778 m2. V současné době je aktuálním územním plánem pozemek určen jako rezerva do budoucna pro plochy bydlení. V jeho blízkosti je nově rodící se lokalita výstavby rodinných domů. Aktuálně nelze na pozemku stavět, tudíž je určen pro klienty či developery, kteří hledají vhodnou investici do budoucna. Dalším bonusem je, že téměř na hranici pozemku vedou pozemky ve vlastnictví obce Kunovice, které budou využity v budoucnu k odvodnění dané lokality a případnému vybudování příjezdové komunikace. Další info poskytneme v RK.
TipNejvyšší nabídce
Náhled
3 600,- Kč
Pronájem kanceláří v centru Uh.Hradiště
V zastoupení majitele nabízíme pronájem  kanceláře v samotném centru Uherského Hradiště na Mariánském náměstí. Kancelář o výměře 24 m2, se nachází v 1.patře nebytového domu. Cena za kancelář v přední budově s výhledem do náměstí je 3 600,-Kč/měs bez DPH, záloha na energie a služby 1000,-Kč. Volné ihned! Další info v RK. Energ. štítek nepředložen, proto uvádíme tř.G.
NovinkaTip
Náhled
8 500,- Kč
Pronájem bytu 1+kk v Uherském Hradišti
Byt byl již zarezervován a prohlídky ukončeny!!!Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt 1+kk o velikosti 33 m2 ve 4. NP nového bytového domu s výtahem na sídlišti Štěpnice, ulice Zahrádky. Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou vč. elektrospotřebičů a lednice, na chodbě vestavěná skříň a v koupelně sprchový kout a koupelnový nábytek. K bytu náleží prostorný balkón a v přízemí domu sklep. Cena nájmu je uvedena včetně záloh na energie. Byt je volný od 1.10. 2020. Další info v RK.
NovinkaRezervaceTip
Náhled
11 000,- Kč
Pronájem bytu 2+1 v Uherském Hradišti
V zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 2+1 v Uherském Hradišti na ulici B.Buchlovana. Krásný, zařízený byt se nachází ve 3 NP bytového domu bez výtahu. Byt je po rekonstrukci, nová kuchyňská linka se spotřebiči, zděná koupelna se sprchovým koutem atd. Byt je k nastěhování k 1.1.2021. Uvedená cena je vč. záloh na energie. Další info v RK. Energ. štítek nepředložen, proto uvádíme tř.G.
NovinkaTip
Náhled
11 000,- Kč
Pronájem 2+kk v centru Uherského Hradiště
Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu byt 2+kk v samotném centru Uherského Hradiště. Ubytovací jednotka se nachází v novém polyfunkčním domě "ŠESTKA" ve 3. NP, byt je vybaven novou kuchyňskou linkou, vybavenou koupelnou, klimatizací, venkovními žaluziemi a hliníkovými okny s trojskly. Cena je uvedena vč. záloh na energie, v ceně nájmu je internet!. K bytu lze pronajmout garážové stání v podzemní garáži polyfunkčního domu. Ubytovací jednotka bude volná k 1.11.2020. Energetický štítek nebyl dodán, uvádíme tedy en. tř.G.
NovinkaRezervaceTip
Náhled
14 500,- Kč
Pronájem 2+1 v širším centru Uherského Hradiště
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem kompletně zrekonstruovaného zděného bytu v širším centru Uherského Hradiště. Byt prošel velmi zdařilou rekonstrukcí, nová koupelna, kuchyň, podlahy, topení atd. Je vybaven prostornými skříněmi v ložnici i chodbě a rohovou sedačkou v obývacím pokoji. V bytě se po rekonstrukci nebydlelo. K bytu náleží prostorná lodžie a sklep. Byt je volný od 1.9.2020. Nebyl dodán štítek en. náročnosti, uvádíme tedy en.tř.G. Cena nájmu je uvedena vč. záloh na energie.
NovinkaTip
Náhled
35 000,- Kč
Pronájem restaurace ve Starém Městě
V zastoupení majitele nabízíme pronájem víceúčelového objektu občanské vybavenosti, který je zkolaudován a sloužil jako restaurace, ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Objekt je po rozsáhlé nedávné rekonstrukci, včetně kuchyně a kuchyňského zařízení a nachází se na hlavní trase silnice E 55, přímo v centru města. Kapacita vnitřního prostoru je cca pro 60 lidí a venkovní zahrádky dalších cca 50 lidí. Objekt je napojen na veškeré inženýrské. sítě. V současné době byl využíván jako restaurace, vhodný taktéž k využití na svatební oslavy, firemní akce, večírky, smuteční posezení a další akce všeho druhu.  Není vyloučeno, že objekt může sloužit i k jinému účelu, např. jako prodejna průmyslového zboží, nábytku, drogerie, potravin atd. Uvedená cena je včetně veškerého vybavení. Přímo v objektu je též pro případné zájemce k dispozici 1.pokojový byt. Další informace rádi poskytneme vážným zájemcům. Energetický štítek nebyl předložen, proto uvádíme tř. energ. náročnosti G
NovinkaTip
Náhled
110 000,- Kč
Prodej pole v Buchlovicích
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji soubor třech pozemků v Buchlovicích ve velmi zajímavé lokalitě. Pozemky jsou přístupné ze zpevněné komunikace, tudíž je lze využít například pro výsadbu sadu či jiné účely. Celková výměra pozemků činí 2812m2. Další info vám rádi poskytneme v RK, foto je pouze ilustrační.
NovinkaTip
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host