Přeskočit na navigaci
 

Vítejte na stránkách společnosti UH PANORAMA

Dobrý den,

představujeme Vám kompletní nabídku všech typů nemovitostí realitní kanceláře UH PANORAMA. Sídlo kanceláře se nachází v centru města Uherské Hradiště, v budově bývalého Slovače na Zelném Trhu. 

Těšíme se na Vaši návštěvu, rádi Vám pomůžeme vyřešit celou problematiku s prodejem Vaší nemovitosti.

kolektiv realitní kanceláře UH PANORAMA 

 
Náhled
Cena v RK
Hotel a restaurace Pod Věží Strážnice
POPIS NEMOVITOSTI Exkluzívně, v zastoupení majitele, nabízíme Hotel a Restauraci Pod Věží, v centru města Strážnice na Moravě, v České republice. V hotelu je k dispozici 20 lůžek v 10 pokojích, v některých s možností přistýlky. Jednotlivé pokoje jsou moderně a elegantně zařízeny a jejich vybavení splňuje kritéria náročných klientů. Restaurace a sousední salónek je díky elegantnímu stylu 30 let minulého století vyhledávaným místem pro rodinné oslavy, svatby a pracovní obědy. Obě místnosti jsou od sebe odděleny masivními posuvnými dveřmi a spojením obou místností vznikne jednotný prostor až pro 70 hostů. Pod budovou se nachází původní kamenný klenbený sklep s krbem, který je propojen se sklepem cihlovým s celkovou kapacitou 45 míst.Sklepy jsou vhodné na pořádání akcí dle individuálních přání zákazníků s tancem a hudbou, či k romantickému posezení při svíčkách a dobrém vínečku. Za Hotelem se nachází zahrada s bohatou zelení, kterou doplňuje členité uspořádání jednotlivých stolů.Je jako stvořená pro svatební obřady pod širým nebem nebo grilování selete, kdy i děti si přijdou na své v dětském koutku. Polohu Hotelu a Restaurace Pod Věží ocení i cyklisté,jelikož je umístěna na trase moravské vinařské cyklostezky. I zde je pamatováno na cyklisty, s parkováním kol přímo na zahrádce. Strážnice je město v okrese Hodonín na Moravě, 15 km od Hodonína, žije zde cca 5 600 obyvatel. Jeho historické jádro je městkou památkovou zónou. Ve městě se pořádá každý rok Mezinárodní folklorní festival. Jeho partnerské město Skalica na Slovensku je vzdáleno pouhých 10 km, krajské město Brno 75 km. Celé město je posazeno do přírodního parku Strážnické Pomoraví. Cena je na dotaz v RK bez DPH, včetně provize a služeb RK. Veškeré další informace rádi poskytneme všem vážným zájemcům. Energetický štítek ke dni vložení nabídky do prodeje nebyl předložen, proto uvádíme tř. G.
NovinkaTip
Náhled
Cena v RK
Prodej pozemku v Kunovicích
Ve výhradním zastoupení majitele prodáváme pozemek v Kunovicích v atraktivní lokalitě o výměře 6778 m2. V současné době je aktuálním územním plánem pozemek určen jako rezerva do budoucna pro plochy bydlení. V jeho blízkosti je nově rodící se lokalita výstavby rodinných domů. Aktuálně nelze na pozemku stavět, tudíž je určen pro klienty či developery, kteří hledají vhodnou investici do budoucna. Dalším bonusem je, že téměř na hranici pozemku vedou pozemky ve vlastnictví obce Kunovice, které budou využity v budoucnu k odvodnění dané lokality a případnému vybudování příjezdové komunikace. Další info poskytneme v RK.
RezervaceTipNejvyšší nabídce
Náhled
990,- Kč
Prodej pozemku pro rekreační výstavbu
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme soubor dvou sousedících pozemků, určených dle nového územního plánu města Uherské Hradiště, jako ,,Plocha individuální rekreace" v katastru části města Jarošov. Pozemky o celkové výměře 2911 m2 lze po dohodě odkoupit jako celek, případně  jen část pozemku od cca 250 m2. Vzhledem k poloze pozemků ( nachází se v blízkosti města UH ), je nabídka vhodná jak pro investory, tak pro jednotlivce.  Hlavní využití pozemku je pěstební zahrádkářská činnost  se stavbou o velikosti do 30 m2, výšky 5 m, objekt může být podsklepený. Pozemky se nachází nad městem, s nádherným výhledem do širokého okolí. Další info v RK.
NovinkaTip
Náhled
8 000,- Kč
Pronájem bytu 1+1 Uherské Hradiště
V zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 1+1 v Uherském Hradišti, ul. Štěpnická. Byt o podlahové ploše 32 m2 se nachází ve 3 NP revitalizovaného domu s výtahem. Byt je v dobrém stavu a ihned připraven k bydlení. Součástí bytu je lodžie s výhledem na Kunovský les a sklep.   Energ. štítek nebyl dodán, proto uvádíme en.tř.G. Další info vám rádi poskytneme v RK.
NovinkaTip
Náhled
11 500,- Kč
Pronájem cihlového bytu 2+1 v centru Uherského Hradiště
Nabízíme k pronájmu zděný byt 2+1 v atraktivní lokalitě v širším centru Uh.Hradiště na sídlišti Mojmír. Byt je ve 2. NP bytového domu, který je po revitalizaci (plastová okna, zateplená fasáda). Bonusem je velký zděný sklep + malý balkonek z pokoje. V současné době je bytová jednotka vybavena nábytkem v jednotlivých pokojích (postele, úložné prostory, sedací souprava atd.), kuchyň. linka je částečně vybavena kuchyň. nádobím, ze spotřebičů se v bytě nachází plynový sporák s el. troubou, mikrovlnka. Byt je volný a okamžitě k nastěhování. Po dohodě s majitelem lze vybavení bytu upravit. Velká výhoda je dobré parkování u domu, klidné prostředí a dostupnost do centra města 5 min chůzí. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost.
NovinkaRezervaceTip
Náhled
35 000,- Kč
Pronájem restaurace ve Starém Městě
V zastoupení majitele nabízíme pronájem víceúčelového objektu občanské vybavenosti, který je zkolaudován a sloužil jako restaurace, ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Objekt je po rozsáhlé nedávné rekonstrukci, včetně kuchyně a kuchyňského zařízení a nachází se na hlavní trase silnice E 55, přímo v centru města. Kapacita vnitřního prostoru je cca pro 60 lidí a venkovní zahrádky dalších cca 50 lidí. Objekt je napojen na veškeré inženýrské. sítě. V současné době byl využíván jako restaurace, vhodný taktéž k využití na svatební oslavy, firemní akce, večírky, smuteční posezení a další akce všeho druhu.  Není vyloučeno, že objekt může sloužit i k jinému účelu, např. jako prodejna průmyslového zboží, nábytku, drogerie, potravin atd. Uvedená cena je včetně veškerého vybavení. Přímo v objektu je též pro případné zájemce k dispozici 1.pokojový byt. Další informace rádi poskytneme vážným zájemcům. Energetický štítek nebyl předložen, proto uvádíme tř. energ. náročnosti G
NovinkaTip
Náhled
1 350 000,- Kč
Prodej chaty Kudlovice-Paňháje
REZERVACE!!!V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej zděné chaty v katastru obce Kudlovice  na Uherskohradišťsku. Dvoupodlažní chata o zastavěné ploše 40 m2 se nachází v krásném prostředí, na úpatí Chřibů v lokalitě Paňháje, s nádherným výhledem do okolí. V přízemí chaty se nachází obytná místnost s kuchyňským koutem, ze které je výstup po schodišti do ložnice a samostatného dalšího pokoje, tzv. podkrovní verandy. Součástí chaty je krytá vstupní část s venkovním posezením a technickou místností s WC. Vedle chaty je prostorný sklípek a krb s udírnou. Chata je připojena na elektřinu 230 a 380V, voda je využívána užitková s několika velkých nádrží a odpad je sveden do septiku. Vytápění chaty je zajištěno kamny na dřevo. Celá chata je ve velmi dobrém stavu a je prakticky celoročně využitelná. Na pozemku o celkové výměře 1382 m2 je několik ovocných stromů a užitková zahrada, i místo pro posezení k odpočinku. Celý pozemek je oplocen . U chaty se nachází 2 parkovací místa, příjezd je zajištěn po zpevněné komunikaci až k chatě. Další info v RK. Energ.štítek nebyl předložen, proto uvádíme tř.G.
NovinkaRezervaceTip
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host